Dekoracija Beam
Dekoracija Beam
Dekoracija Beam
Dekoracija Beam

Dekoracija Beam

Profesionali AdamLights LED dekoracija Beam. Atsparumo klasė: IP67. Matmenys: 130 x 110 cm.

Profesionalios LED dekoracijos yra pilnai atsparios bet kokioms oro sąlygoms. Jas galima naudoti puošiant egles, pastatų bei individualių namų fasadus, gatves ir kt. Klientui pageidaujant, kiekviena dekoracija gali būti pritaikyta šoniniam tvirtinimui (pvz. prie gatvės apšvietimo stulpo).

Lempučių spalva
Šoninis tvirtinimas
  • Yra
  • Nėra
179,00 €

 

Aukščiausios kokybės LED dekoracijos, kurios priskirtos IP67 saugumo klasei. Tinkamos naudoti viduje ir lauke (nuo -50°C iki +35°C). Dekoracijos atsparios smūgiams, vėjui, lietui, sniegui bei kitoms oro sąlygoms.

Dekoracijas galima kabinti ant eglių, individualių namų bei kitų pastatų fasadų, miesto gatvėse ir t.t. Esant reikalui, kiekvieną dekoraciją galima pritaikyti šoniniam tvirtinimui.

Profesionalios AdamLights dekoracijos yra ypač saugios - LED lemputės visiškai nekaista ir nedūžta, o storas laidas pilnai apsuago nuo bet kokio kontakto su elektros srove.

Pačios LED lemputės šviečia ryškiau už įprastas ir tuo pačiu yra daug ekonomiškesnės, nes naudoja apie 90% mažiau elektros energijos. Lemputės tarnavimo laikas yra iki 100 000 valandų švietimo.

Galite rinktis iš:

- šaltai baltos arba šiltai baltos LED lempučių spalvų;

- su šoniniu tvirtinimu arba be jo.

36648.01

Matmenys: 130 x 110 cm

Svoris: apie 3 kg

Įtampa: 230V, 40W

Product added to compare.

Slapukai užtikrina kokybišką ir sklandų paslaugų teikimą Jums. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.