Dekoracija Šviečiantis Kubas
Dekoracija Šviečiantis Kubas
Dekoracija Šviečiantis Kubas
Dekoracija Šviečiantis Kubas
Dekoracija Šviečiantis Kubas

Dekoracija Šviečiantis Kubas

Profesionali AdamLights LED dekoracija Kubas. Atsparumo klasė: IP67.

Profesionalios LED dekoracijos yra pilnai atsparios bet kokioms oro sąlygoms. Jas galima naudoti puošiant kiemus, pastatų bei individualių namų įejimus, gatves ir kt. Dekoracija Šviečiantis kubas turi RGB efektus, juos galime kontroliuoti nuotolinio valdymo pulto pagalba. Dekoraciją galima palikti ir ant žemės lauke.

Matmenys
143,00 €

 

Aukščiausios kokybės LED dekoracijos, kurios priskirtos IP67 saugumo klasei. Tinkamos naudoti viduje ir lauke (nuo -50°C iki +35°C). Dekoracijos atsparios smūgiams, vėjui, lietui, sniegui bei kitoms oro sąlygoms.

Dekoracijas galima naudoti puošiant kiemus, pastatų bei individualių namų įejimus, gatves ir kt. Dekoracija Šviečiantis kubas turi RGB efektus, juos galime kontroliuoti nuotolinio valdymo pulto pagalba.

Profesionalios AdamLights dekoracijos yra ypač saugios - LED lemputės visiškai nekaista ir nedūžta, o storas maitinimo bloko laidas pilnai apsuago nuo bet kokio kontakto su elektros srove.

Pačios LED lemputės šviečia ryškiau už įprastas ir tuo pačiu yra daug ekonomiškesnės, nes naudoja apie 90% mažiau elektros energijos. Lemputės tarnavimo laikas yra iki 100 000 valandų švietimo.

Galite rinktis iš skirtingų dekoracijų dydžių.

Matmenys: 40x40x40 / 50x50x50 / 60x60x60 cm

Svoris: apie 3 / 4 / 5 kg

Įtampa: 230V

Product added to compare.

Slapukai užtikrina kokybišką ir sklandų paslaugų teikimą Jums. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.